CHEF AKADEMİ

Temel Pastacılığa Giriş 101

Pandispanya nasıl yapılır, pastacı kremasının püf noktaları nelerdir, kaplamalar ve pastalara son dokunuşların nasıl yapıldığını merak ediyorsanız 3 hafta boyunca haftada 2 gün devam eden Temel Pastacılık 101 eğitiminde tüm sorularınıza cevap bulabileceksiniz.

Temel Pastacılığa Giriş 101
Eğitim Başlangıç Tarihleri
YAKINDA
Program Hakkında

Pandispanya nasıl yapılır, pastacı kremasının püf noktaları nelerdir, kaplamalar ve pastalara son dokunuşların nasıl yapıldığını merak ediyorsanız 3 hafta boyunca haftada 2 gün devam eden Temel Pastacılık 101 eğitiminde tüm sorularınıza cevap bulabileceksiniz. Adet pastalardan kutlama pastalarına, Fransız pastacılığından şeker hamuru kaplamaya kadar pek çok farklı tekniği deneyimleyeceğiniz bu eğitimde 10 farklı pasta yapım tekniği öğrenecek ve birebir uygulayacak konusunda uzman chef ile tanışma ve çalışma fırsatı bulacaksınız.


Neler Öğreneceksiniz?

1. Hafta - Adet Pastaların Yapımı - Temel Pandispanya Yapımı - Pastacı Kremasının Hazırlanması - Mousse Yapımı - Çikolata Kaplama - Glaze Yapımı
2. Hafta - Kutlama Pastalarının Yapımı - Katlı pastalar için pandispanya ve pastacı kreması yapımı - Ganaj Kaplama - Buttercream Kaplama - Şeker Hamuru Kaplama Yapımı
3. Hafta - Fransız Pastacılığı - Pate a Choux (Limonlu Ekler ve Karamelli Ekler uygulamaları) - Tart Yapımı (Frangipane - Meyve Jölesi Yapımı - Ganaj Yapımı) - Macaron Pasta (Macaron Yapımı - Macaron Dolgusu - Süslenmesi)


ONLINE BAŞVURU

Sektör profesyoneli olmak istiyorsanız siz de aramıza katılın.

Hemen Başvur

Başarı Hikayeleri

Chef Akademi'nin Başarılı Mezunları

Chef Akademi 2012 yılından beri verdiği profesyonel eğitimlerle öğrencilerine hayallerindeki mesleğe kavuşturmakla beraber, yiyecek-içecek sektörüne nitelikli ve eğitimli chefler kazandırmaktadır.

İncele